Beta version 0.1

Неспокій №2. Незалежне видання Української Гельсінської Спілки.

Зміст документа: 
Зміст: Крути. Трагедія і надія України; Звільнення від пут; Про партійний сепаратизм; Українська автокефалія:що це таке«; Євген Маланюк; Ганьба; Яків Мольстепан. Те що не зміг зробити Гітлер, зробили радянські партійні вельможі!; Чи будуть на Україні погроми. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Українська Автокефальна Православна Церква, Українська Гельсінська Спілка 
Дата створення:
Лютий 1990  
Місце створення:
 невідомо, Чернігів  
Ключові слова:
 Балтійські республіки, Берландин, большевики, Громадський комітет, жертви, Луцьк, митрополит, Наша віра, Неспокій, НРУ, перебудова, Петро Могила, релігія, РПЦ, самвидав, собор у Львові, стрільці, турки, УАПЦ, УГС, український народ, фашизм, ЧССР, Шевченко 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  <...>; 
Крайні дати:
Лютий 1990 — Лютий 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17546/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 19.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса, 8.2.3. Преса УАПЦ
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар