Beta version 0.1

На сполох.№5 ( Видання народного РУХу України в м. Харкові)

Зміст документа: 
Зміст видання: 1) Наш поступ; 2) …очищати джерела!;3) КПРС, комуністи і Народний Рух за перебудову;4)Трагічні події у Львові; 5) Рух і мініяки. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Львівська обласна організація СНУМ, Народний Ркх України в м. Харків 
Дата створення:
Жовтень 1989  
Місце створення:
 Львів, Харків  
Ключові слова:
 адміністративно-командна система, Білогорща, Верховна Рада, вибори, Вінниця, Владіміров, застій, "Інтердрама", КПРС, Кравців, кримсько-татарський народ, Литва, Мельник, митрополит, міліція, "Молода Україна", На сполох, народний рух, НРУ, Пасічник, преса, релігія, самвидав, СНУМ, Стернюк, УПА, Федченко, Харків, хмара, церква, Чорновіл, Шухевич 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
Жовтень 1989 — Жовтень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17515/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 17.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар