Beta version 0.1

Видання Кременчуцької організації УРП "Ломикамінь" - ч.2

Зміст документа: 
Даний номер представлений такими статтями: "Як же вас розуміти товаришу Івашко«", "Сповідь колишнього комуніста", "Республіканці та їх мета", "На Січ до джерел", "Репортаж з мітингу у м. Полтаві", "Чи Україна тільки для українців»". 
Автори:
 Просяник Т., Бурківський Я., Коба П., Дума І., без автора   
Організація-видавник:
Вісник культурно-наукового товариства "Рух", Кременчуцька організація Української республіканської партії 
Дата створення:
Липень 1990  
Місце створення:
 Львів, Кременчук  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Декларація, Делятин, доцент Ющук І., Київ, комуніст, Косинський, Крок, Куценко, Лащенко В., Левко Л., Ломикамінь, Маринченко, Павлівка, партія, Петербург, Рожнятин, самвидав, Секретаріат, Солженіцин А., сувернітет, Україна, Україна, українці, універсали, УРП, УЦР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
липень 1990 — Липень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17405/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 16.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар