Beta version 0.1

Видання Української незалежної видавничої спілки "Край" №1

Зміст документа: 
Статті стосуються питань щодо заселення районів Брестської області українцями, де вказано, що із 16 районів 10 заселені повністю та 5 частково, наступні статті присвячені: 1) страху розколу в партії, 2) згадкам про Ковельські події, 3) розпаду старих структур в партіях Азербайджану, та заключна стаття під назвою " Народ жартує". 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Волинська філія., Українська незалежна видавничо-інформаційна спілка 
Дата створення:
березня 1990  
Місце створення:
 Луцьк  
Ключові слова:
 Азербайджан, Берестейщина, Волинь, Горбачов, Кашпіровський, КПРС, край, "Народ Жартує", національне відродження, Олександр Олесь, розкол партії, самвидав, Україна 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
березень 1990 — березень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17388/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 15.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар