Beta version 0.1

Видання Сумської крайової організації СНУМ "Козацький Вал" № 1

Зміст документа: 
В даному номері піднімаються питання щодо політичних поглядів, програмних засад та документів СНУМ, подано вірш Хвилі В. "Просніться люди", розповідається також про Гуцульську Сотню та територію, яку вона тримала в обороні, а саме: південь від Бережан - лінія Конюхи- Куропатки. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Пресовий Орган Сумської Крайової організації СНУМ 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Суми  
Ключові слова:
 Австралія, Запоріжжя, Канада, Катерина ІІ, Козацький вал, мітинги, Плющ І., самвидав, Січ, Спілка Незалежної Української Молоді, Сумщина, США, Шевченко А. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
без дати — без дати 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17384/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 15.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар