Beta version 0.1

Видання Київської крайової організації Української Республіканської партії "Київський Час" №4

Зміст документа: 
У випуску подані такі статті: "Незалежність, чи новий союзний договір. Репортаж з петлею біля шиї", "Дума про Степана Ільковича", "Геть брудні руки від Хмари", "Програма Української республіканської партії", " Дороги перекривають райкоми", "Спадкоємці чорної сотні". 
Автори:
 Заєць Василь  
Організація-видавник:
Видання Київської крайової організації Української Республіканської партії 
Дата створення:
грудень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Донбас, Київський час, КПРС, КПСС, незалежність, самвидав, Солженіцин, СССР, Степан Ількович, Степан Хмара, Україна, УРП, Чорне море 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
без дати — без дати 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17380/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 15.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар