Beta version 0.1

Незалежне видання Мукачівської територіальної філії Української гельсінської спілки "Карпатська Україна" №1

Зміст документа: 
У даному випуску статті присвячені такій тематиці: "Українська гельсінська спілка", "УГС на Закарпатті", "Де ви тепер Сталінськ холуї«", "22 січня - День Соборної України", "Пістрялівська Епопея", "Релігія. Про церкви на Україні", "Послання патріарха Йосифа про об'єднання в Ххесті", "Програма діяльності комітету захисту греко-католицької церкви Мукачева та Мукачівського району", "Довідка про національний склад Закарпаття". 
Автори:
 Каричак Я., Орос О., Дикий Б.  
Організація-видавник:
Незалежне видання Мукачівської територіальної філії Української гельсінської спілки 
Дата створення:
березень 1990  
Місце створення:
 Мукачево  
Ключові слова:
 Василь Стус, В'ячеслав Чорновіл, "Голос Радости" Олесь Бердник, демократія, Закарпаття, Карпатська Україна (газета), КДБ, Левко Лук'яненко, Микола Руденко, Михайло Горинь, Мукачево, партія, самвидав, УГС 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
без дати — без дати 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17376/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 15.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар