Beta version 0.1

Крайова газета Руху Нікопольщини "Єдність", №5, 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Спецвипуск до з'їзду КПРС. 2.Зневажений прапор. 3.Комунізм для обраних. 4. Як я був на пленумі ЦК. 5.Комунізм чи антикомунізм« 6.Комунізм і соціал-демократія. 7 Камо грядеши» 8.Наш гороскоп. 9. Неймовірне але бажане. 
Автори:
 без автора, Скочок Павло   
Організація-видавник:
Народний рух України, невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ, Марганець, Орджонікідзе, Нікополь  
Ключові слова:
 Акт відновлення незалежності України, видання, джерелознавство, екологія, "Єдність", заява, звернення, з'їзд, "Золоті ворота", ЗУНР, Київ, комунізм, КПРС, культура, маніфест, Марганець, Міжпартійна асамблея, Народний рух України, Нікополь, НРУ, Орджонікідзе, Пиходько Г., пленум ЦК, прапор, преса, резолюція, "Самвидав", самвидав, Скочок Павло, СССР, УНР, УРСР, церква, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1903 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17355/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар