Beta version 0.1

Джерелознавчий додаток № 2 до часопису "Золоті ворота" № 2 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття Полтави П. про потребу перебудови СССР, стаття Дяківа-Горнового О. про ставлення УПА-ОУН до російського народу, продовження статті Шевельова Ю. про українську мову. 
Автори:
 Скочок Павло, Овчар П.   
Організація-видавник:
невідомо, НРУ 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ, Чорнухи  
Ключові слова:
 видання, вірш, газета, джерелознавство, додаток, Дяків-Горновий О., екологія, "Земне тяжіння", "Золоті ворота", ідея, Київ, культура, література, Лук'яненко Левко, мова, НРУ, Овчар П., ОУН, Полтава Петро, Полтавська область, програма, "Самвидав", Симоненко Василь, Скочок Павло, "Слово і честь", СССР, стаття, УПА, УРСР, часопис, Чорнухи, Шевельов Ю. 
Спосіб відтворення:
  друк циклостиль 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1900 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17350/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар