Beta version 0.1

Джерелознавчий додаток № 1 до часопису "Золоті ворота" № 1 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються виклад ідей та програм УПА, стаття Полтави Петра, стаття Дяківа-Горнового О. про національне питання, стаття Шевельова Ю. про українську мову. 
Автори:
 Скочок Павло, без автора   
Організація-видавник:
невідомо, УСДП 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Львів, Київ  
Ключові слова:
 агітатор, видання, гімн, джерелознавство, Дяків-Горновий О., екологія, "Земля і воля", "Золоті ворота", ідея, інструкція, Київ, культура, Львів, мова, Полтава Петро, прапор, програма, "Самвидав", селяни, Скочок Павло, СССР, США, Троцький Л., УАПЦ, УГКЦ, УПА, УРСР, УСДП, фермер, часопис, Шевельов Ю. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1900 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17349/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар