Beta version 0.1

Часопис "Золоті ворота" № 5 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються заяа Міжпартійної асамблеї про боротьбу за Українську державу від 1918-1990, стаття про перебіг сесії Міжпартійної асамблеї, стаття Приходька Г. "Політична Україна. Вибір шляху", стаття про імовірний державний лад незалежної України, стаття про політичні аспекти Акту відновлення Української держави 30.06.1941 та звернення, заяви, резолюції та маніфести Міжпартійної асамблеї. 
Автори:
 Скочок Павло, Прилуцький М.   
Організація-видавник:
"Зелений світ", невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 АЕС, Акт відновлення незалежності України, видання, вісник, джерелознавство, екологія, Житомир, заява, звернення, "Зелений світ", "Золоті ворота", ЗУНР, Київ, культура, маніфест, Міжпартійна асамблея, Пиходько Г., пісня, резолюція, "Самвидав", Скочок Павло, СССР, Терлицький М., УНР, УРСР, фестиваль, часопис, "Червона рута", Чернівці, Чорнобиль, Щербак Ю. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17348/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар