Beta version 0.1

Часопис "Золоті ворота" № 4 від 01.07.1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються Акт проголошення відновлення Української держави 30.06.1941, заява про потребу об'єднання українських партій у боротьбі за незалежність, заява із з'їзду УНДП, звернення до українців та діаспори про потребу боротьби та здобуття незалежності, стаття про ОУН. 
Автори:
 Скочок Павло, без автора     
Організація-видавник:
Вісник товариства лева, дружин охорони природи, екологічного віділу львівського МК ЛКСМУ, невідомо 
Дата створення:
01.07.1990  
Місце створення:
 Львів, Київ  
Ключові слова:
 Акт відновлення незалежності України, видання, Всеукраїнське товариство захисту рослин і тварин, Гейл.А., Грамма.В., Дармограй.К., джерелознавство, Дністер, екологія, заява, звернення, "Золоті ворота", Київ, культура, незалежність, ОУН, "Самвидав", Скочок Павло, СССР, Товариство Лева, УНДП, УРСР, часопис, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 01.07.1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17347/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар