Beta version 0.1

Часопис "Золоті ворота" № 1 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються статті присвячені екологічним, культурним та джерелознавчим аспектам життя України (статті про неокомунізм, вірші, стаття про "Перебудову", стаття про НРУ, стаття про Коставу Мераба, текст виступу УГС тощо). 
Автори:
 Скочок Павло, без авторів     
Організація-видавник:
Вісник товариства лева, дружин охорони природи, екологічного віділу львівського МК ЛКСМУ, невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Львів, Київ  
Ключові слова:
 Білтнський, Верховна Рада, видання, вірш, Григор'єв.О, джерелознавство, екологія, Жук.Р, "Золоті ворота", КГБ, КГБ СССР, Київ, Костава Мераб, культура, Львів, неокомунізм, НРУ, Огононченко В.П., опір, "Перебудова", Польський екологічний клуб, Сакко.Ю, "Самвидав", Скочок Павло, СССР, Стир, Товариство Лева, УГС, УРСР, часопис, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1970 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17346/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар