Beta version 0.1

Часопис "Земля і воля" № 1 від серпня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про українське селянство, стаття про встановлення радянського режиму в Україні, стаття про український націоналізм, стаття про УГКЦ та УАПЦ, стаття про державний прапор, гімн, інструкція Троцького Л. для агітаторів на території України, стаття із порівняннями умов життя фермерів в США та СССР, господарчі рекомендації для селян тощо. 
Автори:
 без автора, Пікулик Н.Ф.   
Організація-видавник:
Вісник осередків РУХУ Львівської консерваторії ім. М.Лисенка та інституту декоративно-ужиткового мистецтва, УСДП 
Дата створення:
серпень 1990  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 агітатор, Багацький.В, Балінська Марія, Булик.В, видання, гімн, Годунько.О, Дорошенко.В, Драгоманов.М, "Земля і воля", інструкція, Іськів.В, Катрушенко.В, Козак.Е, КПРС, Леся Українка, Лисенко.М, Львів, Макар.М, освіта, Пікулик. Н., прапор, рада, рух, "Самвидав", селяни, СССР, США, Троцький Л., УАПЦ, УГКЦ, УРСР, УСДП, фермер, Франко Іван, часопис, Шевченко Тарас 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XVI ст. н.е. — серпень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17343/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар