Beta version 0.1

Віник "Зелений світ" № 1 від 28.10.1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються карта екологічного стану України, стаття про екологічну асоціацію "Зелений світ", звернення до громадян України, стаття присвячена небезпеці від АЕС в СССР, стаття про наслідки Чорнобильської катастрофи та стаття про проведення в Чернівцях фестивалю "Червона Рута". 
Автори:
 Прилуцький М., Пікулик Н.Ф.   
Організація-видавник:
Вісник осередків РУХУ Львівської консерваторії ім. М.Лисенка та інституту декоративно-ужиткового мистецтва, "Зелений світ" 
Дата створення:
28.10.1989  
Місце створення:
 Львів, Київ  
Ключові слова:
 АЕС, бібліотека Стефаника, Бог, Верховна Рада, видання, вісник, Драгоманов, екологія, Житомир, звернення, "Зелений світ", Київ, НТШ, пісня, рух, "Самвидав", Симон Петлюра, СРСР, СССР, Терлицький М., УГКЦ, Україна, Українська революційна партія, Українсько соціал-демократична партія, УРСР, фестиваль, "Червона рута", Чернівці, Чорнобиль, Чорновіл., Щербак Ю. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17342/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар