Beta version 0.1

Екологічний вісник "Зелений Дзвін" №4 за червень 1990року

Зміст документа: 
"Хто побив екпидицію "Дністер"«"-с.1, Як боротися з нітратами» -с.2, "Хто шкодить на знесінні»" -с.2, "Як врятуватися від радіації»"-с.4, "Справа зі сміттєзвалищем триває…"-с.4, "Наша репліка"-с.4, Підносяться тогочасні екологічні проблеми Укаїни, Особливе питання навколо Чорнобилю. 
Автори:
 без автора, "Доля"     
Організація-видавник:
Вісник товариства лева, дружин охорони природи, "Дуля", екологічного віділу львівського МК ЛКСМУ 
Дата створення:
червень 1990  
Місце створення:
 Львів, без місця  
Ключові слова:
 Всеукраїнське товариство захисту рослин і тварин, Гейл.А., Грамма.В., Дармограй.К., Дністер, "Дуля", екологія, комуніст, комуністична партія, Ленін, СРСР, Товариство Лева, Фелікс Едмундович, ходоки, ХХVІІІ з’їзд партії, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17341/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар