Beta version 0.1

"За віру і волю" №1 видання тернопільської крайової організації української християнсько-демократичної партії

Зміст документа: 
В документі містяться такі статті: "Доповідь голови УХДФ Січки.В.", "Установчий з'їзд УХДФ", "Реабілітація українського націоналізму" , "Степан Бандера", "Суть, зміст і процес у країнської революції" , "Уривки з праць Бандери.С.", "Декларація про сувернітет України і ставлення до неї Тернопільської крайової та Вінницької організацій УХДП", "Ухвалено резолюцію", "Оргкомітет повідомляє" в статті йдеться про перші в Тернополі вшановування пам'яті героїв ОУН УПА. 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Видавництво Тернопільської крайової організації УХДП, Інформаційний центр РУХу 
Дата створення:
жовтень 1990  
Місце створення:
 Тернопіль, Київ  
Ключові слова:
 Адрей Шептицький, багатопартійність, Бандера Степан, Біліч, Вінниця, Гук Л., Гурин.В., Експрес новини, Еміліян.Й., Запоріжжя, Каюм-Хам Велі, Київщина, Кравців, Львівщина, націоналізм, НКВД, організація УХДФ, ОУН, Пилипча (село), Покорний, Президія, Річ.В, Сташинський Богдан, Стецько.Я., Тернопіль, УАПЦ, УГКЦ, Україна, українська революція, УПА, ухвала, Фаркаш.Ф, Херсонщина, Шаромигов Олег, 1990 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
988 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17327/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар