Beta version 0.1

Видання Інформаційного центру руху "Експрес-Новини" (№35)

Зміст документа: 
У документі опубліуована Заява Філаретові Митрополиту Київському і Галицькому Патріаршому Екзархові україни Отцеві Ректорові Київської Духовної семінарї Петрові Влодекові від вихованців семінарї;стаття про Українське громадсько-культурне об'єднання у Бресті;Стаття про події в Сімферополі;Звернення до Верховної Ради України ;Про діяльність Руху у Києві,Вінниці, Одесі,Донецьку. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Інформаційний центр РУХу 
Дата створення:
червень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Білорусія, Бровченко Борис, Вінниця, Влодеков Петро, ВРУ, Дикий М., Донецьк, Експрес новини, Збараж, Київ, Кунцевич Микола, Латвія, Мазанов Володимир, Народний фронт Криму, Обухів, Одеса, Павлов І., Пусько М., Сахаров Геннадій, семінарія, Сімферополь, Тернопільщина, Т-150, Фесенко Віталій, Чорномаз Б., 1990 
Спосіб відтворення:
  друк малюнок 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
червень 1990 — червень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17323/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар