Beta version 0.1

Видання Інформаційного центру руху "Експрес-Новини" (№12)

Зміст документа: 
У документі є звернення від прес-центру Братства Апостола Андрія Первозванного Української Автокефальної Православної Церкви до віруючих християн;інформація про діяльність Нвродного Руху у Києві, Донецьку, Сімферополі, Луцьку, Запоріжжі, Фастові;"Маніфестація інвалідів". 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Інформаційний центр РУХу 
Дата створення:
березень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 автокефальність, Донецьк, Експрес новини, Запоріжжя, Каунас, Київ, Луганськ, Луцьк, маніфестація інвалідів, Мінськ, національність, Сімферополь, соборноправність, Таллінн, Фастів, Фесенко В, Харків, Черкаси, Чернігів, 1989, 1990 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
лютий 1990 — березень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17314/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар