Beta version 0.1

Видання Інформаційного центру руху "Експрес-Новини" (№11)

Зміст документа: 
У статті йдеться про діяльність Народно Руху у Києві, Львові, Луцьку, Одещині, Запоріжжі та на Рівненщині , також міститься Заява української студентської спілки з приводу останніх арештів студентів;Звернення до народів України;Інформація Української Студентської Спілки. 
Автори:
 без автора, Федорук Олесь, Коземко Марія  
Організація-видавник:
Інформаційний центр РУХу 
Дата створення:
березень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Антишовіністична дія", Вінниця, Дніпродзержинськ, Донецьк, Експрес новини, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Київщина, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Одещина, Рівненщина, Українська студентська спілка (УСС), Харків, Херсон, Черкаси, 1989, 1990 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
лютий 1990 — березень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17313/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар