Beta version 0.1

Видання Інформаційного центру руху "Експрес-Новини" (№1)

Зміст документа: 
У статті міститься інформація про діяльність Народного Руху у Чернівцях, Львові, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Одесі, Рівному, Дніпропетровську. 
Автори:
 Федорук Олесь, Коземко Марія, без автора   
Організація-видавник:
Кіровоградська Координаційна Рада Руху, Рух "Новини" 
Дата створення:
1989  
Місце створення:
 Київ, Кіровоград  
Ключові слова:
 газета, Давидов В., Дніпропетровськ, Донецьк, Експрес новини, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Кобзар В., координаційна рада, Львів, Махно Нестор, мітинг, Мостовий В., народний рух, Одеса, "Оновлення", Рівне, Чернівці, Юрчишин Г., 1989, 1990 
Спосіб відтворення:
  друк малюнок 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
серпень 1989 — жовтень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17309/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар