Beta version 0.1

Газета Кіровоградської Координаційної Ради Руху "Думка" №5

Зміст документа: 
У документі містяться наступні статті : "Маніфест Блоку демократичних організацій україни"; "Назустріч виборам" про вибори 4 березня депутатів УРСР до місцевих рад;"Так було завжди..."з виступу на установчих зборох Кіровоградської міської організації Руху 11 листопада 1989 р.;стаття "На користь людям";"Явно вигадано і дуже перебільшено", де міститься критика статей із газети "КІровоградська правда"; та карикатура із анекдотом про вибори. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Кіровоградська Координаційна Рада Руху 
Дата створення:
грудень 1989  
Місце створення:
 Кіровоград  
Ключові слова:
 Богун І., Боднар В., вибори, виборчий округ, газета, Кіровоград, координаційна рада, маніфест, Мартинюк В., мітинг, народний рух, Олександрія, перебудова, пленум, Самілик М.Г., Селецький П., членство, 1989 
Спосіб відтворення:
  друк малюнок 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
вересень 1989 — грудень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17308/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар