Beta version 0.1

Газета Кіровоградської Координаційної Ради Руху "Думка" №4

Зміст документа: 
Документ містить наступні статті "На шляху становлення",у якій йдеться про установчі збори Кіровоградськогої міської організації Руху;"Основні напрямки діяльності Кірвооградської міської орзанізації Руху"; стаття "Вся влада - Радам!", у якій розміщені виступи В.Кобзаря,Б.Тимошенка; стаття "Знай наших.Абомасштабна робота на місцях" ,яка розповідається про звинуваччя Єльцина керівництва на місцях;стаття "Хроніка" про події в Кіровограді, Олександрії,Новомиргороді.Також на ст.2 є карикатура про співробітрицтвом з Рухом. 
Автори:
 без автора, В. Боднар, В. Кіндратенко, С. Пальоний  
Організація-видавник:
Кіровоградська Координаційна Рада Руху 
Дата створення:
листопад 1989  
Місце створення:
 Кіровоград  
Ключові слова:
 Антирух, Боднар, В.Боднар, вибори, Володимир Кобзар, газета, Г.Т.Косторомін, День соборності, Кіровоград, Кобзар В., координаційна рада, М.Самілик, народний рух, перебудова, Р.Ісайкіна, С.Пальоний, спілка журналістів, Тимошенко Б., установчі збори, 1989, 1990 
Спосіб відтворення:
  друк малюнок 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
жовтень 1989 — листопад 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17307/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар