Beta version 0.1

Газета Кіровоградської Координаційної Ради Руху "Думка" №1 (7)

Зміст документа: 
У документі є стаття,яка описує мітинг 6 січня на стадіоні АРЗ,організований міським партапаратом. Далі стаття Про Соборність України, про центральну Раду. Також в документі розміщене звернення до жителів Кіровоградла щодо місця та часу збору Руху. У статті "Обарежно кати!"учасники Народного Руху висловлюють свою недовіру гові Олександрійського міського суду А.Савідову за порушення принципів соціальної справедливості. Далі карикатура про комунізм. У статті "Правда рух у листі солдата "звернення Гавриленка Сергія до редакції, де він визначає Народний Рух як єдину силу для покращення життя. У Колонці "Літературний клуб"опублікований вірш А . Крока "Смолоскип" 
Автори:
 без автора   
Організація-видавник:
Кіровоградська Координаційна Рада Народного Руху України, Кіровоградська Координаційна Рада Руху 
Дата створення:
січень 1990  
Місце створення:
 Кіровоград  
Ключові слова:
 Будун А., Гавриленко С., газета, друкмаш, Зимяхін П., Кіровоград, Кобзар Володимир, Комсомольська правда, конституція, координаційна рада, Крок А., народний рух, Народний фронт, Олександрія, програма, рада руху, Савідов А., соборність, СРСР, Центральна Рада, Чорноус З., Шклярук, Юшкевич Р., 1989, 1990 
Спосіб відтворення:
  малюнок друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17302/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар