Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 7 від жовтня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття проти підписання Україною нового Союзного договору в СССР, стаття про армії окремих радянських республік, статут Львівського громадянського комітету за відродження національної армії, звернення УРП до комуністів, стаття "Що таке пам'ять«" та новини, замітки та пісні. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
жовтень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 агітатор, армія, видання, виступ, "Досвітні вогні", замітка, звернення, з'їзд, КГБ, КГБ УРСР, Київ, комуніст, Литвин Юрій, Львів, Львівський громадянський комітет за відродження національної армії, новини, НРУ, пісня, програма, "Самвидав", союзний договір, СССР, статут, Троцький Л., УРП, УРСР, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1654 — жовтень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17299/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар