Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 5 від липня-серпня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються обговорення сесій Верховної Ради УРСР, замітка про Запорізьку Січ в 1673-1675, замітка про становище шахтарів в Україні, стаття Палійчука Олекси "Екстрасенси, демократія і церква", програма та статут УХДП, новини. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
липень-серпень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Верховна Рада УРСР, видання, демократія, Донбас, доповідь, "Досвітні вогні", замітка, Запорізька Січ, Київ, Латвія, Литва, новини, НРУ, обговорення, Палійчук Олекса, пісня, програма, "Самвидав", склад, СССР, статут, УГС, УРП, УРСР, УХДП, церква, часопис, шахтар 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1674 — серпень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17297/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар