Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 4 від травня-червня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються особовий склад, статут та програма УРП, замітки про Литву, Латвію, події на Донбасі, новини, замітки, доповідь УГС. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
травень-червень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Барладяну Василь, Верховна Рада, Верховна Рада УРСР, видання, депутат, Донбас, доповідь, "Досвітні вогні", замітка, з'їзд, Київ, Конєв І., Латвія, Литва, новини, НРУ, пісня, програма, "Самвидав", склад, СССР, статут, УАПЦ, УГС, УРП, УРСР, часопис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
XVII ст. н.е. — червень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17296/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар