Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 3 від квітня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються гімн України, стаття про Чорнобиль, довідка про результат виборів до Верховної Ради УРСР на 19.03.1990, замітки про мітинг НУР в Києві 31.03.1990, звернення до українців Литви, звернення НРУ до Горбачова М., стаття про передвиборчу агітацію Духова Б., уривок із роману "Архіпелаг Гулаг". 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
квітень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 агітація, "Архіпелаг Гулаг", Верховна Рада, Верховна Рада УРСР, вибори, видання, Горбачов М., Грузія, довідка, "Досвітні вогні", Духов Б., замітка, звернення, з'їзд, Київ, Литва, мітинг, новини, НРУ, перепоховання, Роман, "Самвидав", СССР, Стус Василь, УПЦ, УРСР, часопис, Чорнобиль, Чорновіл В'ячеслав 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
березень 1990 — квітень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17294/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар