Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 3 від листопада 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються новини з міст Україна та інших республік СССР, матеріали із установчого з'їзду НРУ, замітка про перепоховання у Києві Стуса Василя та інших відомих українців, стаття про УПЦ, замітки та новини. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
листопад 1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 анекдот, антисемітизм, видання, військовослужбовець, Грузія, "Досвітні вогні", Драч Іван, замітка, звернення, з'їзд, Київ, Косинка Григорій, КПРС, лист, новини, НРУ, патріарх Філарет, перепоховання, провокація, "Самвидав", СССР, Стус Василь, УПЦ, УРСР, фінанси, часопис, Чорновіл В'ячеслав 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — листопад 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17293/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар