Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 2 від березня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про демократичні засади діяльності НРУ, лист НРУ до патріарха Філарета, замітка про антисемітські провокації в УРСР, замітка про Косинку Григорія, звернення НРУ до військовослужбовців Києва, лист Драчеві Івану, замітка про фінансову сторону діяльності КПРС, анекдоти. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
березень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 анекдот, антисемітизм, видання, військовослужбовець, вірш, "Досвітні вогні", Драч Іван, замітка, звернення, з'їзд, Київ, Косинка Григорій, КПРС, лист, новини, НРУ, патріарх Філарет, провокація, "Самвидав", символіка, СССР, стаття, УРСР, фінанси, часопис, шовінізм 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
12.09.1988 — березень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17292/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар