Beta version 0.1

Часопис "Досвітні вогні" № 1 від січня-лютого 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються пісні, заява НРУ щодо репресій радянської влади, стаття про Олеся Шевченка, замітка про Левка Лук'яненка, стаття про "Гласність", заяви, новини тощо. 
Автори:
 невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
січень-лютий 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Верховна Рада СССР, Верховна Рада УРСР, вибори, видання, вірш, "Гласність", депутат, "Досвітні вогні", заява, звернення, Київ, лист, Лук'яненко Левко, новини, НРУ, пісня, програма, репресії, "Самвидав", СССР, Українка Леся, УРСР, часопис, Шевченко Олесь 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — лютий 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17289/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 14.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар