Beta version 0.1

Видання "Доля" №6 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються лист Леніна В., до Молотова В., стаття про пам'ять Голодомору 1932-1933, стаття про історію українського націоналізму від 1920 та ОУН, спогади генерала КГБ - Калугіна про роботу КГБ та новини. 
Автори:
 Лещенко Володимир, Присада Жанна, Бас Генадій, Куземко Марія, Гевко Ярослав   
Організація-видавник:
"Меморіал", НРУ 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Тернопіль, Ковель  
Ключові слова:
 Бас Генадій, видання, Волинська область, газета, Гевко Ярослав, гімн, "Голодомор", "Дзвін", "Доля", замітка, Калугін, КГБ, Ковель, КПРС, Куземко Марія, Ленін В., Лещенко Володимир, лист, література, "Меморіал", молотов В., націоналізм, НКВД, НКВД СССР, новини, НРУ, ОУН, "Перебудова", Присада Жанна, репресії, розстріл, "Самвидав", список, спогади, СССР, стаття, Тернопіль, УГВР, УРСР 
Спосіб відтворення:
  циклостиль машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1932 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17277/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 13.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар