Beta version 0.1

Газета "Дзвін" (Монастирище) № 4 від лютого 1991 року

Зміст документа: 
У документі подаються замітка про референдум 1991 в СССР, статті по діяльності НРУ, стаття про "Перебудову" в Монастирищі та сатирична інформація про радянський режим. 
Автори:
 Музика Василь, Куземко Марія, Гевко Ярослав   
Організація-видавник:
ВРУ, "Меморіал" 
Дата створення:
лютий 1991  
Місце створення:
 Тернопіль, м. Монастирище Черкаської області  
Ключові слова:
 видання, газета, Гевко Ярослав, демократія, "Дзвін", Куземко Марія, "Меморіал", мітинг, Монастирища, Музика Василь, Неосталінізм, НРУ, "Перебудова", резолюція, референдум, "Самвидав", сатира, СССР, стаття, Тернопіль, УРСР, Черкаська область 
Спосіб відтворення:
  друк машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — лютий 1991 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17273/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 13.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар