Beta version 0.1

Газета "Дзвін" (Монастирище) № 1 від лютого 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про критику та звинувачення НРУ з боку радянської влади, замітики стосовнго виборів до обласної ради Черкаської області, вірші, виборчий маніфест НРУ, стаття про потребу демократичних перетворень в Україні, замітки про українську символіку та репресії щодо НРУ. 
Автори:
 Музика Василь, Даценко Леонід, без автора   
Організація-видавник:
ВРУ, невідомо 
Дата створення:
лютий 1990  
Місце створення:
 Київ, м. Монастирище Черкаської області  
Ключові слова:
 архів, вибори, видання, вірш, газета, Даценко Леонід, депутат, "Дзвін", журнал, ЗП УГВР, Київ, критика, Крути, маніфест, Могилянський Марко, Монастирища, Музика Василь, НРУ, ОУН, репресії, розмова, Рудницький Іван, Рябчук Микола, "Самвидав", Сверстюк Євген, символіка, СССР, стаття, Стус Василь, УГВР, УРСР, Черкаська область 
Спосіб відтворення:
  друк циклостиль 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1989 — лютий 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17272/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 13.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар