Beta version 0.1

Газета Тернопільського "Меморіалу" "Дзвін" № 2 (5) від лютого 1990 року

Зміст документа: 
У документі подається стаття про симпатиків НРУ, вірші, політична хроніка, подається список кандидатів в депутати до Верховної Ради УРСР від НРУ, УГС тощо, виступ Гончара Олеся, стаття про гетьмана Петра Сагайдачного, стаття про історію ОУН-УПА, пісні УСС. 
Автори:
 Апостолюк А., Куземко Марія, Гевко Ярослав   
Організація-видавник:
"Меморіал", УНН 
Дата створення:
лютий 1990  
Місце створення:
 Львів, Тернопіль  
Ключові слова:
 Апостолюк А., Бовкун Е., Верховна Рада, Верховна Рада УРСР, Вестлунд Йорма, видання, виступ, газета, Гевко Ярослав, гетьман, Гончар Олеся, "Дайджест соціал-демократії", депутат, "Дзвін", Естонія, історія, Куземко Марія, Львів, "Меморіал", новини, НРУ, ОУН, пісня, Сагайдачний Петро, "Самвидав", СДПФ, симпатик, список, СССР, стаття, Тернопіль, УГС, УНН, УПА, УРСР, УСС, Фінляндія 
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
10.04.1622 — лютий 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17269/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 13.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар