Beta version 0.1

Газета Тернопільського "Меморіалу" "Дзвін" № 2 від серпня 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються таємний протокол пакту Молотова-Рібентропа, стенограма панахиди за УСС та стаття про ралдянську номенклатуру. 
Автори:
 без автора, Куземко Марія, Гевко Ярослав   
Організація-видавник:
"Меморіал", УРП 
Дата створення:
серпень 1989  
Місце створення:
 Тернопіль, Миколаїв  
Ключові слова:
 видання, газета, Гевко Ярослав, "Дайджест", "Дзвін", додаток, Єльцин Борис, ЗУНР, КГБ, КГБ СССР, комунізм, Куземко Марія, Ленін Володимир, "Меморіал", Миколаїв, номенклатура, огляд, оголошення, панахида, преса, Румунія, "Самвидав", СССР, стаття, стенограма, Тернопіль, УРП, УРСР, УСС, Чауческу Нікола, "Чорноморія" 
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1649 — серпень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17268/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 13.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар