Beta version 0.1

Видання "Джерела" № 1 - Додаток до бюлетню "Трибуна"

Зміст документа: 
У документі подаються замітки про українську еміграцію, про "чорні плями" в історії СССР, стаття про розмову І. Рібентропа із Чіано Г. в 1940, ухвала Обухівської організації НРУ, стаття про життя Стуса Василя, вірші, звернення до громадян УРСР. 
Автори:
 Скудра-Добровольська Н., Кучеров І., Бабенко М., Одарич С., Царук О., без автора, "Дрегович Язеп"   
Організація-видавник:
НРУ, Український молодіжний клуб 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Чернігів, Рига  
Ключові слова:
 анафема, Бабенко М., більшовики, бюлетень, видання, вірш, депутат, "Деснянські хвилі", "Джерела", додаток, "Дрегович Язеп", еміграція, заява, звернення, історія, Камчатка, Кучеров І., Лисенко, Литва, Логін В., МПЦ, НРУ, Обухів, Одарич С., Рига, Рібентроп І., "Самвидав", Скудра-Добровольська Н., СНУМ, Стус Василь, "Трибуна", Український молодіжний клуб, ухвала, хроніка, Царук О., Чернігів, Чіано Г. 
Спосіб відтворення:
  машинопис друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17263/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар