Beta version 0.1

Видання "Деснянські хвилі" "№3 від квітня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються хроніка видання, заява депутатів Чернігівської Міської ради із незгодою щодо обрання голової ради п. Лисенка, стаття про Спілку незалежної української молоді, замітка про самостійницькі рухи на Камчатці, вірші, стаття про анафему МПЦ на більшовизм. 
Автори:
 "Дрегович Язеп", невідомо  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
квітень 1990  
Місце створення:
 Одеса, Чернігів  
Ключові слова:
 анафема, більшовики, видання, вірш, "Демократичний вибір", депутат, "Деснянські хвилі", "Дрегович Язеп", заява, Камчатка, критика, Лисенко, Логін В., МПЦ, НРУ, Одеса, "Перебудова", реформа, "Самвидав", СНУМ, СССР, УРСР, хроніка, Чернігів 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1984 — квітень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17261/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар