Beta version 0.1

Газета "Гул" № 3 від травня 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються вірш Павличка Д., лист українців Литви до редакції "Літературна Україна", стаття про життя та діяльність Головацького Якова, стаття про історію українського герба та оголошення. 
Автори:
 Паньків Ю.  
Організація-видавник:
Громада українців Литви 
Дата створення:
травень 1989  
Місце створення:
 Вільнюс  
Ключові слова:
 бюлетень, Вільнюс, герб, Головацький Яків, Головацький Яків .вірш, Громада українців Литви, "Гул", лист, Литва, "Літературна Україна", оголошення, Павличко Д., Паньків Ю., редакція, "Самвидав", стаття 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
Х ст. н.е. — травень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17258/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар