Beta version 0.1

Газета "Громада" Чернігівського НРУ № 11 від 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються гімн України, стаття про відзначення річниці заснування Чернігова, стаття про козацькі ствяткування в Чернігові, інтерв'ю Кравчука Леоніда для радіо "Свобода", звернення НРУ до депутатів Верховної Ради УРСР та громадян України, стаття про УАПЦ, стаття про українську еміграцію в Торонто, фейлетон "Лаоконові муки" та збірка історичних дат та фактів. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Чернігів  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Верховна Рада УРСР, видання, газета, гімн, "Громада", депутат, еміграція, звернення, інтерв'ю, історія, Кравчук Леонід, Кравчук Леонід, НРУ, радіо "Свобода", "Самвидав", СССР, СССР, Торонто, УАПЦ, УРСР, УРСР, факт, фейлетон, Чернігів 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1433 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17248/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар