Beta version 0.1

Газета "Громада" Чернігівського НРУ № 1 від липня 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються звернення, резолюція та декларація Чернігівського НРУ до жителів Чернігова, стаття про сутність та роль НРУ в Україні, рецензія на статтю Сорокіна В., хроніка газети, замітка про політичну ситуацію в Китаї. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
липень 1989  
Місце створення:
 Чернігів  
Ключові слова:
 видання, газета, "Громада", Декларація, демократія, звернення, Китай, НРУ, Панченко Г., резолюція, рецензія, "Самвидав", Сорокін В., СССР, СССР, УРСР, УРСР, хроніка, хроніка, Чернігів 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1985 — липень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17247/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар