Beta version 0.1

Газета "Громада" УХДП Ч. 1 від серпня 1990 року

Зміст документа: 
У документі подаються маніфест, програма, статут Київської філії УХДП, стаття про конференцію УХДП в Будапешті, новини Житомира, стаття із політичним портретом Симона Петлюри, стаття про боротьбу УПА та НКВД, статття "ОУН в документах" та уривок із біблії для дітей про дитинство Ісаса Христа. 
Автори:
 Дрига Олександр  
Організація-видавник:
УХДП 
Дата створення:
серпень 1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Біблія, Будапешт, Будапешт, видання, газета, "Громада", дитина, Дрига Олександр, Житомир, Ісус Христос, Київ, НКВД, НКВД, НКВД СССР, новини, ОУН, Петлюра Симон, Петлюра Симон Васильович, "Самвидав", СССР, СССР, УПА, УПА, УРСР, УРСР, УХДП 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1873 — серпень 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17246/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар