Beta version 0.1

"Вісник Виборця" - видання Дрогобицького Об'єднання Відділення Руху. № 6. 6-13 лютого 1990 р.

Зміст документа: 
у даному виданні "Вісник Виборця" вміщено заяву до Львівський Комітет Захисту Прав Громадян, а також стаття присвячена об'єднанню Вірменії та Азейбарджану. Стаття про " Розум, честь і совість та хамство". 
Автори:
 Бурлаков В., Баган О., Кушко І.   
Організація-видавник:
Дрогобицьке Об'єднане Відділення Руху, НРУ 
Дата створення:
6 лютого  
Місце створення:
 Трускавець, Київ  
Ключові слова:
 Азейбарджан, виборці, Вірменія, Волошин А., герої, Драч І., заява, злочини, Карпатська Україна, культурно-наукова політика, Львівський Комітет Захисту Прав Громадян, мітинг, Німеччина, Пілько І., "Просвіта", революція, русинство, рух, Сливка, Страйком, ужгорож, українство, Чучка, Швагуляк, Якимович 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
24.01.1990 — 27.12.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17120/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 5.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар