Beta version 0.1

"Вісник Виборця" - видання Дрогобицького Об'єднання Відділення Руху. № 3-4. 16-29 січня 1990.

Зміст документа: 
у виданні " Вісник Виборця" йдеться про воз'єднання дві частини України УНР і ЗУНР 22 січня в єдину соборну, незалежну державу, а також щодо організації та проведення свята в Києві щодо цього. 
Автори:
 Бурлаков В., Кушко І.   
Організація-видавник:
Дрогобицьке Об'єднане Відділення Руху, НРУ 
Дата створення:
19 січня  
Місце створення:
 Трускавець, Київ  
Ключові слова:
 Буковина, визволення, відсіч, війна, Волков, Драч І., Дрогобич, заява, Злотків М., Київ, ланцюг, Львів, намісники, НУР, Петлюра Симон Васильович, провокатори, рух, Софіївська школа, Стебник, трибунал, Трускавець, УРСР, Хрущов, Шевельов Ю., Шило І. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1990 — 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17118/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 5.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар