Beta version 0.1

"Віра Батьків" - видання українців вселенської церкви. Число 19, 25 листопада 1990

Зміст документа: 
Газета "Віра Батьків" - видання українців вселенської церкви. Число 19: Михаїле архистратиже тебе оспівуємо вірно як сильного заступника, охоронця і визвольника людей, Празник св. Священомученика Йосафата, Введення в храм пресв. Богородиці, Патріярх УАПЦ у Львові, Прес-конференція патріарха Мстислава, Міжконфесійні конфлікти тривають, Кроки відродження, Австрійські священики на Україні, Католицька радюстанція "Відродження" 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українаська греко-католицька церква 
Дата створення:
25.11.1990  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 видання, відродження, Віра Батьків, Євангелія, Йосафат, конференція, конфлікти, літургія, Львів, Львів, патріарх, радюстанція, УГКЦ 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1990 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17113/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 4.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар