Beta version 0.1

"Відсіч" - послання братства тверезості "Відсіч". № 9, червень 1990.

Зміст документа: 
Газета "Відсіч" братства тверезості "Відсіч". № 9, червень 1990. Розвідка Володимира Антоновича про Петра Конашевича Сагайдачного, Гімн “Ще не вмерла Україна”, Василь Модзалевський та Георгій Нарбут до питання про державний герб України з ілюстраціями та біографічними довідками про авторів, гумореска.  
Автори:
 Василюк Олександр, Лаба Василь  
Організація-видавник:
Братство тверезості "Відсіч" 
Дата створення:
Червень1990  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Антонович Володимир, Вербицький Михайло, "Відсіч", Волинь, Галичина, герб, гімн, Гречило А., гумор., Запорізька Січ, Модзалевський Василь, Нарбут Георгій, Сагайдачний Петро, Україна, Українська Народна Республіка, Чубинський Павло 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17077/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 3.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар