Beta version 0.1

"Відрижка" - інформативний бюлетень. № 2, 1988.

Зміст документа: 
№ 2, 1988. Про київський андерграунд, модерна проза, поезія, драматургія, сатира, візії, інтерв’ю з групою “Воплі Відоплясова”,молодіжні “Маланки у Варшаві", хода молодіжної “Помаранчевої альтернативи” у Вроцлаві, про англійську групу "Chumbawamba" та текст однієї з пісень.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1988  
Місце створення:
 Варшава  
Ключові слова:
 "Chumbawamba", андерграунд, Варшава, "Відрижка", візія, “Воплі Відоплясова”, Вроцлав, Грязной Гр. (псевдо), Гуляйнога (псевдо), Київ, Кугельченко Н., неформальне видання., пісня, поезія, Польща, Польща, “Помаранчева альтернатива”, проза, Саймон О’Пан(к) (псевдо), самвидав, текст, Україна, Україна 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1987 — 1988 
Примітки:
Видання багато ілюстроване аплікаціями. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17067/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 2.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар