Beta version 0.1

"Відрижка" - інформативний бюлетень. № 1, 1988.

Зміст документа: 
№1, 1988. Коротка історія рок-музики в Союзі Радянських Соціалістичних Республік, в Україні та в Польщі, про гурт “Воплі Відоплясова” (в оригіналі "Волання Видоплясова") з текстами їх пісень, модернова андерграундна поезія, проза, візії, концепція видання.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1988  
Місце створення:
 Варшава  
Ключові слова:
 андерграунд, Варшава, Верба Андрій, "Відрижка", візія, “Воплі Відоплясова”, Гуляйного (псевдо), "Є.В.Геній" (псевдо), Є.В.Геній (псевдо), Київ, неформальне видання., пісня, поезія, Польща, Польща, проза, самвидав, Союз Радянських Соціалістичних Республік, текст, Україна, Україна 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1979 — 1988 
Примітки:
Видання багато ілюстроване аплікаціями. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17066/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 2.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар