Beta version 0.1

"Видноколо" - інформаційний бюлетень відділу агітації та громадських заходів Народного Руху України. № 3, 1990.

Зміст документа: 
Газета відділу агітації та громадських заходів Народного Руху України. № 3, 1990. Копії матеріалів з газети Львівської обдасної Ради народних депутатів “За вільну Україну” (заява працівників журналу "Дзвін" про вихід з комуністичної партії, пожежа в комуністичному меморіалі в Розливі під російським Ленінградом, спогади-свідоцтва про злочини комуністів у 1945 біля гори Маківки та в Крукеничах, реєстрація нових партій та громадянських об'єднань Львівщини, лист Володимира Леніна 10 червня 1921, праця Степана Бандери "Слово до українських націоналістів-революціонерів", фрагмент розвідки про боротьбу Української Повстанської Армії проти німецьких окупантів). 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Відділ агітації та громадських заходів Народного Руху України 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бандера Степан, Братунь Ростислав, "Видноколо", газета, Дзвін", Друга світова війна, Друга світова війна, “За вільну Україну”, злочин, копія, Крукеничі, Ленін Володимир, Ленінград, Львів, Львів, Маківка, Народний Рух України, Народний рух України, неформальне видання., провокація, рада народних депутатів, Розлив, Росія, Росія, самвидав, сталінізм, Україна, Україна, Українська Повстанська Армія, Федорів Роман 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1990 
Примітки:
Газета ілюстрована сатиричними графічними мініатюрами - карикатурами. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17063/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 2.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар