Beta version 0.1

"Видноколо" - інформаційний бюлетень відділу агітації та громадських заходів Народного Руху України. № 1, 1990.

Зміст документа: 
Газета відділу агітації та громадських заходів Народного Руху України. № 1, 1990. Заява Секретаріату Народного Руху України про проходження військовослужбовцями строкової служби в межах України, звернення демократичних організацій про масові антикомуністичні заходи, перелік і вартість передплати українських офіційних демократичних видань, звернення Секретаріату Народного Руху України про утворення Федерації футболу України, Українська Студентська Спілка про акції непокори у жовтні 1990, контакти Білоцкрківської християнської козачої сотні, анонс молебеню та встановлення хрестів на могилах жертв сталінсько-брежневських репресій у Луганську. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Відділ агітації та громадських заходів Народного Руху України 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Біла Церква, "Видноколо", газета, жертви, заява, звереннея, Київ, комуністична партія, Комуністична партія, Луганськ, мітинг, молебень, Народний рух України, Народний Рух України, неформальне видання., Одарич Сергій, репресії, самвидав, Секретаріат, служба військова, сотня козача, спротив, сталінізм, Україна, Україна, Українська Студентська Спілка, Федерація футболу України, Черкаси 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1989 — 1991 
Примітки:
Газета ілюстрована сатиричними графічними мініатюрами - карикатурами. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/17061/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 2.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар